Tutvustus & Asukoht

Väärikas kodu

1936-ndal arhitekt Alfred Rudolf Kehva poolt projekteeritud elegantse arhitektuuriga kivimaja kesklinna äärealal, mille korterid asuvad Tallinnas Tehnika tänaval saab peale põhjalikku renoveerimist uue elu. Siin kohtuvad ajalooline arhitektuur ja modernsed lahendused, vana aja hõng ja tänapäev.

Rekonstrueerimise käigus maja fassaadid korrastatakse, soojustatakse  ja värvitakse; majale paigaldatakse uus katus; vahetatakse ära nii maja kui korterite välisuksed ning aknad; ehitatakse välja sokli- ja katusekorrus; vahetatakse välja  vee-, elektri-, kanalisatsiooni- ja küttekommunikatsioonid; trepikojas teostatakse siseviimistlustööd; rajatakse haljastuse  ja parklaalaga privaatne sisehoov; taastatakse kinnistu piirdeaed jpm.

Kortereid Tehnika 25 majas on võimalik osta koos siseviimistlusega. Korterites on renoveerimisel kasutatud kvaliteetseid materjale. Seinad on värvitud. Aktsendina on kasutatud kas julgemat värvitooni või tapeeti.  1., 2. ja 3. korruse korterites  on taastatud autentne kalasaba tammeparkett.  Neljandal ja viiendal korrusel on põrandakatteks naturaalpuit tammeparkett.

Vannitubades loovad ajastutruu õhkkonna malemustris plaaditud põrandad valgete kahhelseintega.

5. korruse korteritele annab valgusküllasuse ja avaruse kõrge lintaken maja välisseinal. Vaade on nii Toompeale kui Kalamaja asumile.
Maja soklikorrusel asuvad kaks väiksemat põrandaküttega äripinda ja panipaigad. Maja hoov haljastatakse, rajatakse piirded ja autode parkimiseks murukivist plats. Tehnika 25 asub Tallinna kesklinnas, kus ühtemoodi lähedal on nii südalinna melu kui ka rahulikud miljööväärtuslikud asumid roheliste parkide ja trendikate söögikohtadega.

  • 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Telliskivi Loomelinnak, F-Hoone ja Kolm Sibulat
  • 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel rahulik Pelgulinn ja Kassisaba
  • 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel vanalinn
  • 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel Schnelli park, Hirvepark ja Adamsoni tänava park

Prindi


 

Asukoht

Rattaga või jala? Vahet pole, sest Rudolfi juurest saab kõikjale! Kõik on käe-jala juures. Asudes linna kõige kiiremini arenevas piirkonnas pole vaja muretseda kauguste pärast. Rudolfi maja läheduses asub mitu kooli ja lasteaeda ning kõigest paari minuti kaugusel on soojalt armastatud vanalinn ja Telliskivi kvartal. Kassisaba piirkonna rohelisus ja mitmed ümbruses asuvad pargid on luksus, millele võrdset on kesklinnas raske leida.

Olulised kohad

Vaata, kui lähedal asuvad koolid, lasteaiad ja ühistransport.